Werken met Grenzeloos Vitaal

Onze unieke aanpak is gebaseerd op de ‘Energiecirkel’. Een complete en integrale benadering die zorgt voor meer vitaliteit. Haal meer uit uw medewerkers, talent, loopbaan en privéleven.

Alles in het leven draait om energie en iedere vorm van energie heeft een ritme en cadans. Zo ook uw levensenergie oftewel vitaliteit. Inspanning & ontspanning, belasting & herstel, concentreren & wegdromen…

Bij niet vitale mensen en of organisaties is een verstoring van het ritme en/of de balans de oorzaak. Vaak betreft het een verstoring over een langere periode. Van het negatieve ritme en/of balans hebben we een routine oftewel een gewoonte gemaakt. Hoe doorbreek je deze routine / gewoonte?

De sleutel ligt bij de oorsprong van de routine / gewoonte. Vaak terug te leiden naar de interactie tussen de onderdelen in de energiecirkel. Grenzeloos Vitaal kent de interactie binnen de energiecirkel…